خرید ممبر تلگرام خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال | خرید ممبر واقعی | خرید ممبر گروه


برای خرید ممبر ، پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه ی توضیحات + خرید را بزنید و در صفحه ی بعد نکات

لازم را به دقت مطالعه و سفارش خود را ثبت کنید

واحد پشتیبانی ( تلگرام و تماس از ساعت 9 الی 24 ) قبل از تماس این مطلب را مطالعه کنید 09396420855  و 09108114737

 

 

جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتیوب با ۵ روش جدید

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

 

 

آموزش استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال 

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

شاید شما همم از سرویس ویدیویی یوتوب گوگل استفاده کنید، احتمالا از روش های قدیمی برای پیدا کردن ویدیوهای خود استفاده می‌کنید. در این مطلب ۵ روش جدید برای جست‌وجو  کردن و تماشای ویدیو در یوتوب برای شما دوستان فراهم شده است در ادامه این آموزش با لِوانو همراه باشید.

 

۱. سایت اول YouTube Roulette: به نمایش دراوردن ویدیوهای مختلف و پخش آنها

این سایت هم مانند استامبل آپان(StumbleUpon) که با معرفی کردن سایت‌های مختلف با توجه به علاقه‌مندی و دسته‌بندی‌ های شما می‌پردازد، این سایت امکان پخش بی پایان ویدیو را برای شما فراهم کرد و به نمایش درمی‌آورد. این سایت ویدیویی می تواند یک تجربه خوب برای تماشای ویدیوهای شما فراهم کند .

در این سایت به طور منظم طراحی شده است به این صورت دسته‌بندی شده که ویدیوها براساس موزیک ، ورزشی، گیم و همچنین نمایش و سرگرم کننده و طنز را به شما ‌می‌دهد. همانند خود سایت یوتوب می باشد که در این سایت بخش جستوجوی ویدیو وجود دارد که ‌می‌توانید به جست‌وجوی هر آنچه که می‌خواهید مثل تریلر فیلم، بپردازید.

 

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید
آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

 

 

 

۲. سایت دوم YouTube Map Explorer: یافتن ویدیو بر اساس موقعیت جغرافیای

این سایت همانند گوگل مپ می باشد که یک موقیت جغرافیای را برای شما در مترهای جسجو پیدا می کند. با این تفاوت وقتی آن کشور یا شهر را انتخاب می کنید همانند یوتوب ویدیوهای برای شما به نمایش در می آورد با این تفاوت که آن ویدیو به آن موقیت جغرافیای مرتبت می باشد .

تمام مطالبی که به شما نمایش داده میشود به صورت پاپ آپ می باشد که نیاز به خروج از آن صفحه سایت وجود ندارد.شما می توانید نوع نمایش دادن ویدیو خود را در این سایت مشخص کنید .

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید
آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

 

 

۳.سایت سوم Noutube: آخرین ویدیوهای منتشر شده یوتوب در لحظه

اگر قصد جزه نفرات اولی باشید که یکه کلیپ را تماشا می کنید پس باید به سایت Nou Tube بروید که میتوانید در اینجا آخرین ویدیوهای به اشتراک گزاشته را تماشا کنید .

دوست دارید اولین نفری باشید که یک ویدیو را تماشا‌ می‌کند؟ اگر این‌طور است به سایت NouTube بروید و به ترتیب می‌توانید به جست‌وجو و تماشای جدیدترین و آخرین ویدیوهای ارسال شده به یوتوب بپردازید. شما میتوانید در این سایت جدید ترین ویدیوهای سایت یوتوب را تماشا کنید .

بعد از تماشا کردن ویدیو مورد نظر خود اگر مایل به تماشای ویدویو جدید بودید بر رو گزینه even newer video در قسمت بالای سایت آن را انتخاب کنید که متالب جدید تر را تماشا کنید که علاوه بر آن شما زمان و حجم ویدیوها را خواهید دید.

 

 

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

 

 

۴. سایت چهارم  My 90s TV: تلویزیون نسل دهه ۹۰ توست یوتوب

شاید شما جزه افرادی هستید که علاقمند به فیلم های قدیم هستید برای این شما نیاز دارید که دسترسی بهتری برای یافتن این فیلم ها در یئتیوب را داشته باشید به همین دلیل شما باید از سایت My 90s TV استفاده کنید که دسترسی بهتر و سری تری در این زمینه داشته باشید که یک فرد تمام این فیلم ها را جمع آوری و دسته بندی کرده است .

 

آموزش جست‌ و جو و تماشای ویدیو در یوتوب با ۵ روش جدید

 

۵. مورد آخر افزونه کروم MINI Fast Forward: برای نمایش سریع ویدیوها

 

در  یوتوب گزینه برای نمایش سریع ویدیوها وجود ندارد که شما با این افزونه به سادگی و با فشار دادن حرف “S” به نمایش سریع ویدیوی خود می پردازید. و با زدن حرف L 10 ثایه جلوتر می روید .

 

 

 

شما متوانید برای دریافت کردن این افزونه روی این لینک کلید کند وس÷س آن را نصب کنید – MINI Fast Forward

 

 

 

لِوانو برای شما دوستان آرزوی موفقیت می کند.