خرید ممبر تلگرام خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال | خرید ممبر واقعی | خرید ممبر گروه


برای خرید ممبر ، پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه ی توضیحات + خرید را بزنید و در صفحه ی بعد نکات

لازم را به دقت مطالعه و سفارش خود را ثبت کنید

واحد پشتیبانی ( تلگرام و تماس از ساعت 9 الی 24 ) قبل از تماس این مطلب را مطالعه کنید 09396420855  و 09108114737

 

 

بروز رسانی جدید تلگرام 4.8 بتا با ویژگی استریم موزیک و ویدیو

بروز رسانی جدید تلگرام 4.8 بتا با ویژگی استریم موزیک و ویدیو

 

 

آموزش استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال 

بروز رسانی جدید تلگرام 4.8 بتا با ویژگی استریم موزیک و ویدیو

 

در همین ساعت‌های پیش نسخه 4.8 بتا از تلگرام منتشر شد که یک ویژگی کاربری استریم را به آن افزوده شده است‌. بعد از گذشت چند وقت شاهد این هستیم که کهیک ویژگی کاربرد به نام (استریم موسیقی و ویدیو) در تلگرام اضافه شده است‌.هر چن این ویژگی جزاب و کابردی فقط به نسخه بتا 4.8 تلگرام محدود شده است اما احتمال زیاد به زودی شاهد اضافه شدن آن به نسخه‌های اصلی خواهیم بود‌. شاید شما با معنای استریم هیج آشنایتی ندارید شما را در ادامه این موضوع با این ویژگی آشنا خواهیم کرد.

 

بروز رسانب جدید تلگرام 4.8 بتا با ویژگی استریم موزیک و ویدیو
بروز رسانی جدید تلگرام 4.8 بتا با ویژگی استریم موزیک و ویدیو

شما توسط ویژگی استریم نیاز ندارید منتظر بمانید که کل فایل ویدیوی دانلود شود و سپس آن را تماشا کنید. بدون دانلود کامل از لحظه اول فیلم یا موسیقی خود را تما شا کنید‌، دقیقا شبیه یوتیوب‌، اگر برای شما یک کلیپ ارسال شود سری بعد از زدن دانلود  آن را تماشا کنید‌. تا هم زمان دانلود شود اگر موسیق یا فیلم مورد علاقه شما نبود نیاز به دانلود کامل نیست و میتوان دانلود کردن را از همان جا متوقف کرد‌.

که سه نکته مثبت وجود دارد یک فضایی زیادی در گوشی شما اشغال نمی‌شود دو اینکه حجم اینترنت خود را از دست نمی‌دهید‌. سوم اینکه از نظر زمانی هم برای شما باز بصرف تر است ممکن است شما یک فیلم سینما را دانلود کنید بعد از چند دقیقه فیلم را دوست ندارید سری آن را متوقف می‌کنید‌.

 

 

 

علاوه بر ویژگی شناور در ویدیو امکان استفاده از قالب بولد، ایتالیک و‌… هم در فایل آن اضافه شده است‌. که قبلا این امکانت برای ارسال متن عادی قابل استفاده بود‌.

 

اگر قصد دانلود کردن نسخه بتا و تست این ویژگی را دارید، می‌توانید از این لینک (کانال تلگرام لِوانو) این فایل را دانلود کنید.