خرید ممبر تلگرام خرید ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال | خرید ممبر واقعی | خرید ممبر گروه


برای خرید ممبر ، پلن مورد نظر خود را انتخاب کرده و گزینه ی توضیحات + خرید را بزنید و در صفحه ی بعد نکات

لازم را به دقت مطالعه و سفارش خود را ثبت کنید

واحد پشتیبانی ( تلگرام و تماس از ساعت 9 الی 24 ) قبل از تماس این مطلب را مطالعه کنید 09396420855  و 09108114737

 

 

درآمد ۱۸۰ میلیارد تومانی طراحان کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۶

درآمد ۱۸۰ میلیارد تومانی طراحان کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۶

 

 

آموزش استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال 

درآمد ۱۸۰ میلیارد تومانی طراحان کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۶

در گزارشی که توست توسعه دهند کافه‌بازار با عنوان وضعیت صنعت برنامه‌های موبایل در سال 1396 منتشر شده است که در آن وضعیت کاربران موبایل را از وضعیت برنامه‌های موبایل در سال 96 ارائه داده است.

کافه بازار توست یک آمار از وضعیت صنعت برنامه های موبایل در سال 96 ارائه کرده که آن را مرور می‌کنیم‌. بر اساس آمار داده شده توست کافه بازار این اپلیکشن تا پایان سال 1396 بیش از ۳۶ میلیون بار توسط کاربران روی گوشی‌های خود نصب کرده‌اند. و باید به 29 میلیون نفر دیگر که به طور کلی آن را مورد استفاده قرار می‌دهند اشاره کرد، و باید به 5.3 ملیون نفر کابر که روزانه از کافه بازار استفاده می‌کنند.

که از میان 29 میلیون از کاربران که از این اپلیکشن استفاده می‌کنند 8 میلیون نفر از کابران در کافه بازار اقدام به خرید کرده‌اندکه این خرید در داخل کافه بازار برای خرید اپلیکشن‌های فروش رفته اندروید بوده است، که

از خریدی که توست این 8 میلیون نفزی که انجام شده 14.5 میلیون تراکنش برای خرید ثبت شده است که ۵۴ درصد مربوط به فروش درون برنامه‌ای، ۲۹ درصد فروش اپلیکیشن و ۱۷ درصد تراکنش‌ها مربوط به اپلیکیشن‌هایی بوده که هم فروش و هم درون برنامه‌ای بوده‌اند‌. که در مجموعه آمار فروش اپلیکشن‌ها ایرانی، بازی‌ها با رشد ۹۴ درصدی از نظر مبلغ تراکنش‌ها و برنامه‌ها ۶۴ درصد در مقایسه با سال پیش از آن رشد داشته‌اند. که در این آمار 20 در صد فروش بازی و 18 درصد فروش نرم‌افزار افزایش داشته است. که توست این آمار میزان در آمد این اپلیکشن در پایان سال 96 به مقدار 180 میلیار تومان می‌باشد.

درآمد ۱۸۰ میلیارد تومانی طراحان کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۶
درآمد ۱۸۰ میلیارد تومانی طراحان کافه بازار تا پایان سال ۱۳۹۶

 

بر اساس گزارشی که توست کافه بازار داده شده است تا پایان سال 1396 بیش از 151 هزار بازی و برنامه معرفی شده است.کافه بازار به تور مستقیم و غیر مستقیم 31 هزار نفر را مشغول کار در زمینه تولید اپلیکشن اندروید کرده است‌.یکی دیگر از خدمات ارائه شده و جالب در کافه بازار در زمینه اپلیکشن آنی می‌باشد‌. کافه بازار در سال 93 برنامه‌های آنی را ایجاد کرد‌. با استفاده از این برنامه کاربران بدون نصب کردن اپلیکشن مورد نظر که ساختار متفاوتی دارد را در گوشی خود اجرا کنند‌.که در این گزارش کافه بازار اعلام کرده است که برنامه‌های که به طور آنی در هفته استفاده می‌شود 10 برابر بیشتر از برنامه‌های که مورد دانلود قرار می‌گیرند‌.

 

مطالب پیشنهادی به شما دوستان


افزوده شدن قابلیت پاسخگویی هوشمندگوگل به پیام رسان‌های

لینک بهترین گروه ها پیام رسان ایتا

 آموزش فعال کردن پسورد پیام رسان سروش